ارتباط با ما 9549 3634 021

درباره ما

زمان مطالعه: 3 دقیقه
درباره IRAN MST

درباره IRAN MST

درباره IRAN MST

شرکت تولیدی بست کمربندی تخت برند MST در سال ۱۳۹۷ به فکر مدیران و مهندسان این شرکت رسید با همت و پشتکار بی مثال کارکنان شرکت در اواسط سال ۱۳۹۷ به ثمر نشست و در مهر ماه همان سال اولین محصول خود را روانه بازار کرد.برای تولید این محصول بست کمربندی از بهترین دستگاه ها و با کیفیت ترین مواد استفاده شده است که به همین علت در ۲ ماهه اغازین جایگاه خود را بین مصرف کنندگان و فروشندگان این صنف باز کرده است . و به یکی از بهترین برند های بازار تبدیل شده است.ما بر این باور هستیم که مردم ایران لایق بهترین و ایمن ترین زندگی هستن.

برند با کیفیت ایرانی

برند با کیفیت ایرانی

تولید بست کمربندی های برند MST با قدرت و سرعت هر چه بیشتر ادامه دارد و با کیفیت بسیار بالا روانه بازار میگردد. با حمایت از کالای ایرانی فرصت شغلی را برای مهندسان و جوانان کشور فراهم کنیم.

تولید بروز و دارای ضمانت 3 ساله

تولید بروز و دارای ضمانت 3 ساله

محصولات MST هم با کیفیت تر و قیمت مناسبی نسبت به رقبا دارد و همچنین محصولات تولیدات هفته شرکت میباشد یعنی جنس تولید شده 2 هفته بعد به دست مشتری میرسد و ماننده چین و تایوان سال ها در انبار ها و گمرک خاک نخورده است . و این اطمینان رو به شما میدهد که محصولات در دوره ضمانت شده به هیچ عنوان نشکسته یا قفل ان مشکلی ندارد.

شرکت های که به ما اعتماد کرده اند

سوالات متداول

بله تمامی محصولات در ایران تولید میشود و دارای ضمانت 3 ساله هست

بله تمامی سایز ها دارای ضمانت 3 ساله میباشد

برای نمایندگی با شماره  9549 3634 021 تماس بگیرید


محصولات فقط در رنگ مشکی و سفید هست ؟

با توجه به درخواست شما وتیراژ بالا  رنگ  های مختلف هم تولید میشود

گالری تصاویر خدمات

error: Content is protected !!