درباره ما

زمان مطالعه: 3 دقیقه
درباره IRAN MST

درباره IRAN MST

درباره IRAN MST

شرکت تولیدی بست کمربندی تخت برند MST در سال ۱۳۹۷ به فکر مدیران و مهندسان این شرکت رسید با همت و پشتکار بی مثال کارکنان شرکت در اواسط سال ۱۳۹۷ به ثمر نشست و در مهر ماه همان سال اولین محصول خود را روانه بازار کرد.برای تولید این محصول بست کمربندی از بهترین دستگاه ها و با کیفیت ترین مواد استفاده شده است که به همین علت در ۲ ماهه اغازین جایگاه خود را بین مصرف کنندگان و فروشندگان این صنف باز کرده است . و به یکی از بهترین برند های بازار تبدیل شده است.ما بر این باور هستیم که مردم ایران لایق بهترین و ایمن ترین زندگی هستن.

برند با کیفیت ایرانی

برند با کیفیت ایرانی

تولید بست کمربندی های برند MST با قدرت و سرعت هر چه بیشتر ادامه دارد و با کیفیت بسیار بالا روانه بازار میگردد. با حمایت از کالای ایرانی فرصت شغلی را برای مهندسان و جوانان کشور فراهم کنیم.

تولید بروز و دارای ضمانت 3 ساله

تولید بروز و دارای ضمانت 3 ساله

محصولات MST هم با کیفیت تر و قیمت مناسبی نسبت به رقبا دارد و همچنین محصولات تولیدات هفته شرکت میباشد یعنی جنس تولید شده 2 هفته بعد به دست مشتری میرسد و ماننده چین و تایوان سال ها در انبار ها و گمرک خاک نخورده است . و این اطمینان رو به شما میدهد که محصولات در دوره ضمانت شده به هیچ عنوان نشکسته یا قفل ان مشکلی ندارد.

سوالات متداول

بله تمامی محصولات در ایران تولید میشود و دارای ضمانت 3 ساله هست

بله تمامی سایز ها دارای ضمانت 3 ساله میباشد

برای نمایندگی با شماره  36349961 تماس بگیرید


محصولات فقط در رنگ مشکی و سفید هست ؟

با توجه به درخواست شما وتیراژ بالا  رنگ  های مختلف هم تولید میشود

گالری تصاویر خدمات